В медичній картці Вашої дитини, з’явився діагноз "дитячий церебральний параліч". Що робити?

Перш за все не варто опускати рук. Так ДЦП неможливо повністю вилікувати. Та все ж при правильному лікуванні в більшості випадків можна добитись значних успіхів, навчити дитину самостійному пересуванню, самообслуговуванню, адаптувати до присутнього рухового дефекту.

ДЦП розвивається внаслідок ураження головного мозку тоді, коли основні його структури, ще не сформувались, тобто до пологів, протягом пологів, або відразу після народження.

Необхідно використовувати одночасно кілька методів і підходити до лікування комплексно. Завдання лікування: гальмування патологічних тонічних рефлексів, нормалізація м'язового тонусу. Розслаблення спастичних м'язів при гіпертонусі і гіперкінезах. Зміцнення розтягнутих, розслаблених м'язів. Покращення функції дихання.

Для досягнення максимально позитивних результатів в лікуванні, щоб зробити тіло гнучким та спритним, підпорядкувати його рухи свідомості, необхідно з раннього віку починати регулярні заняття лікувальною фізкультурою (ЛФК). Також корисними є різні пристосування, що дозволяють в повній мірі оволодіти фізичними навиками: валики, м'ячі, ходунки, спеціальні тренажери.

Належний ефект буде досягатися лише при дотриманні основних принципів ЛФК для дітей.▫️По-перше, вправи треба виконувати регулярно, не допускаючи тривалих перерв.▫️По-друге, поступове збільшення навантаження.

Залежно від важкості стану наш фахівець розробить спеціальний комплекс вправ для конкретної дитини, які будуть спрямовані на поліпшення координації рухів, управління групами м'язів тіла.

Працюємо з ДЦП в залежності від стану.

Запис на консультацію і детальна інформація за тел.: +380(98)759-81-22; +380(96)731-43-58.

Бачити м