KINEZIOLOG, центр фізичного відновлення у Кам'янці-Подільському

Про нас

Центр фізичного відновлення KINEZIOLOG - це єдиний у Камянці ліцензійний заклад, в якому вам нададуть кваліфіковану допомогу та розпишуть програму реабілітації та профілактики, які допоможуть не просто полегшити больовий синдром, а закріпити результат на довгий період.

Заснований центр у червні 2017 року лікарем із багаторічним стажем роботи – Рудніцькою Іриною Василівною.

Про нас, фото-1

Директор центру має міцний фундамент знань, які допомагають розглянути проблему пацієнта всеохопно та підібрати правильну методику лікування.

Ірина Василівна до відкриття власного центру Кінезіолог у Камянці-Подільському, здобувала освіту у Буковинському державному медичному університеті, спеціалізація – хірургія, закінчила у 2005 році.

З 2005-2010 роки працювала лікарем хірургом в Обласній клінічній лікарні, відділення загальної хірургії.

У 2011 році пройшла курс навчання на базі Київського центру доктора Бубновського.

У 2012 році у місті Москва отримала сертифікат спеціаліста кінезітерапії професора С.М. Бубновського.

2016 року здобула сертифікат з краніо-сакральної терапії.

У березні 2017 року отримала Міжнародний сертифікат з курсу Neurac 1 з методики Redcord (Норвегія).

У червні 2018 року отримала Міжнародний сертифікат з курсу Neurac 2 з методики Redcord (Норвегія).

У серпні 2018 року пройшла курс - плазмотерапії.

У серпні 2020 року стала учасником конференці "Персоналізована терапія автологічною плазмою в лікуванні і профілактиці вертебрологічних захворювань".

Центр відновлення  KINEZIOLOG поєднує у собі три напрямки роботи: кінезітерапія, редкорд, кардіо, які доповнюють один одного.

Про нас, фото-2

В якості основного методу лікування використовується кінезітерапія (kine-sis-рух, therapia-лікування). Для впливу на організм використовується спеціально розроблені комплекси вправ на багатофункціональних тренажерах з функцією декомпресії та антигравітації.

Пацієнту не потрібно докладати зайвих зусиль та побоюватись загальної слабкості чи підвищення тиску. Рух полегшується анти гравітаційною системою тренажера. Пацієнту лише необхідно чітко виконувати рух і пам’ятати, що правильний рух лікує. Унікальність кінезітерапії в тому, що для лікування цілого ряду захворювань використовується не хірургія і медикаменти, а використовуються внутрішні ресурси організму людини.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео