KINEZIOLOG, центр фізичного відновлення у Кам'янці-Подільському

Колектив центру

Рудніцький В'ячеслав - старший інструктор, реабілітолог

Колектив центру, фото-1

Освіта та досягнення: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, факультет фізичної культури, реабілітолог. Березень 2018 року здобуття Міжнародного сертифікату з курсу Neurac 1 з методики Redcord (Норвегія). У вересні 2018 року виконав норматив майстра спорту України з гірьового спорту. Квітень 2019 року - кандидат в мастри спорту України з багатоповторного жиму лежачи.

Стаж роботи: понад 9 років.

Спеціалізація: реабілітація, програми зі зменшення ваги, спортивні тренування.

Особисті якості: наполегливий, вимогливий, терплячий, завжди допомагає пацієнтові досягти поставленої мети.

Чорненька Наталія - реабілітолог, старший спеціаліст по роботі з важкохворими пацієнтами за методикою Redcord

Колектив центру, фото-2

Освіта: У 2012 році закінчила Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, факультет фізичної культури. З 2010-2018 рр. працювала тренером у ДЮСШ, відділення волейболу. З 2018 року розпочала роботу в центру "Kineziolog". В листопаді 2018 року отримала сертифікат з новітньої підвісної норвежської реабілітації і лікування хребта та суглобів Neurak "Redcord". Серпень 2019 року в м. Київ пройшла курс навчання в школі "Реабілітолог" та оволоділа м'якими техніками мануальної терапії "Mulligan".

Стаж роботи: понад 10 років.

Спеціалізація: реабілітація важкохворих пацієнтів після травм, переломів, які мають ендопротезування суглобів; робота з пацієнтами за методикою Redcord; робота з дітьми; корекція сколіозу на важких стадіях.

Особисті якості: інивідуальний підхід до кожного пацієна, вміє мотивувати та заохочувати, працює на високий результат, наполеглива.

Афіцька Наталія - дієтолог

Колектив центру, фото-3

Освіта та досягнення: Буковинський державний медичний університет, факультет лікарська справа, 2002 рік. У 2002-2003 роках здобула диплом терапевта. У 2018 році закінчила Європейську школу дієтології у м. Київ. Дипломи: терапевт, офтальмолог, дієтологія і кінезіотерапія.

Стаж роботи: загальний медичний - 13 років; дієтологія - 2 роки.

Спеціалізація: спортивна дієтологія, медична дієтологія, естетична дієтологія, корекція ваги, дитяча дієтологія, дієтологія вагітних.

Особисті якості: весела, лояльна, розуміюча, комунікабельна.

Сребняк Людмила - реабілітолог, масажист

Колектив центру, фото-4

Освіта та досягнення: Кам'янець-Подільське медичне училище, 2014. Закінчила косметологічні курси у Польщі. Курси масажу у Львові.

Стаж роботи: більше 1 року.

Спеціалізація: масаж (лімфодринажний, баночний, антицелюлітний, медовий, релакс), реабілітація, робота з складними пацієнтами, програми зі зменшення ваги.

Особисті якості: непосидюча, відповідальна, вимоглива, працює на результат.

Бонцю Григорій - реабілітолог

Колектив центру, фото-5

Освіта: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. З 2014 року займається легкою атлетикою, фітнесом. У вересні 2020 року прослухав теоретичний курс, отримав практичні навики та відмінно склав іспит з курсу "Інструктор кінезітерапії", базовий рівень (навчальний центр "INTERNATIONAL FITNESS SCHOOL").

Стаж роботи: більше 1 року.

Спеціалізація: реабілітація.

Особисті якості: прискіпливий, об'єктивний, якісне виконання поставлених цілей.

Мушкет Наталія - реабілітолог

Колектив центру, фото-6

Освіта: Чортківський державний медичний коледж, лікувальна справа. Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, факультет фізичної культури. Учасниця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фізична реабілітація".

Стаж роботи: 2 роки.

Спеціалізація: реабілітація.

Особисті якості: весела, добра, вимоглива, знаходить підхід до дітей та людей похилого віку.

Зірчик Сергій - масажист

Колектив центру, фото-7

Освіта та досягнення: Отримав ступінь бакалавра "Фізична реабілітація" і магістра "Фізична терапія і ерготерапія" у К-ПНУ ім. Івана Огієнка. Пройшов курси лікувального масажу у 2014 році від Вінницького центру ортопедії. У спорті з 7 років: 7 років дзюдо, 3 роки у тренажерному залі, понад 5 років займався армспортом.

Стаж роботи: 1 рік.

Спеціалізація: масаж. Часто зіштовхувався з травмами і знаю, що реабілітація і масаж - його невід'ємна частина. Вважає, що масаж є важливим аспектом як для спортсменів, так і для загального оздоровлення людини, запобігання больових відчуттів, деформації постави, адже саме це може погіршувати якість життя людей.

Кірик Наталія - адміністратор

Освіта та досягнення: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, історичний факультет, архівознавець. Курси секретаря-діловода.

Стаж роботи: до 1 року.

Особисті якості: працьовита, креативна, відповідальна, організована в роботі.

Рудой Іванна - адміністратор

Колектив центру, фото-8

Освіта та досягнення: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, факультет фізичної культури. Переможниця університетських змагань з армреслінгу.

Стаж роботи: понад 1 рік.

Особисті якості: ініціативна, весела, комунікабельна, дисциплінована.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео