KINEZIOLOG, центр фізичного відновлення у Кам'янці-Подільському

Правила відвідування центру

Центр фізичного відновлення "Kineziolog" (далі - Центр) ставить своїм основним завданням турботу про емоційне, фізичне та психологічне здоров'я Вас або Ваших дітей. Дані правила розроблені насампереддля комфортного перебування Вас в нашому Центрі. Кожен бажаючий скористатися послугами нашого Центру ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ слідувати внутрішнім правилам відвідування, вказівкам персоналу, дотримуватися встановлених заборон та обмежень.

Правила відвідування центру, фото-1

Просимо Вас ознайомитись з НАШИМИ ПРАВИЛАМИ:

1. У центрі "Кінезіолог" прийом у всіх фахівців здійнюється за попреднім записом. Записатись Ви можете за телефоном +380987598122 та +380967314358 у адміністратора центру.

2. Просимо Вас під час відвідування Центру надягати бахіли або змінне взуття, залишати верхній одяг у гардеробі, на час Вашого перебування в Центрі перемикати мобільний телефон у беззвучний  режим, дотримуватися тиші та були ввічливими з іншими Відвідувачами та Персонал Центру.

3. При первинному відвідуванні просимо Вас надати дані для оформлення особової картки. Надані Вами дані повинні бути достовірним. При не бажанні заповнювати особову картку, Центру залишає за собою право відмовити клієнту в наданні будь-яких послуг.

4. Працівками Центру не надається інформація третім особам, що стосується особистих даних Клієнта, кількості та вартості наданих йому послуг.

5. Присутність батьків на заняттях, передбачено тільки під час тестових занять та з дозволу головного лікаря. Батьки несуть відповідальність за здоров'я та безпеку дітей до та після занять.

6. Вартість послуг, що надаються, визначена прейскурантом цін Центру на поточний місяць. Ціни на послуги можна дізнатися у адміністратора Центру.

7. Оплата здійснюється готівковим способом. Всі послуги, процедури та заняття оплачуються безпосередньо перед їх початком в день продажу.

8. Якщо Ваші плани змінюються, й Ви не можете прийти на індивідуальні процедури або заняття в заброньований час, ми просимо Вас скасувати або змінити час візиту, повідомивши про це адміністратора центру, не пізніше, ніж за 2 години до початку відповідного заходу.

9. У разі якщо Відвідувач не попереджає адміністрацію центру про скасування візиту за 2 години, послуга вважається наданою та плата знімається або оплачується при наступному відвідувані.

10. Своєчасно повідомляйте адміністрацію про зміни контактного телефону. Це дозволить, вчасно повідомляти Вам про зміни в розкладі занять та проведених заходах.

11. На заняття або процедуру необхідно приходити за 10 хвилин до зазаначеного часу.

12. Допустимий час очікування Відвідувачем послуги - до 10 хвилин. Час очікування Відвідувача, що спізнюється - 10 хвилин, за умови, що Відвідувач зобов'язаний попередити адміністратора центру про можливе запізнення. При запізненні більше 1- хвилин, тривалість наданої послуги скорочується на час запізнення без зміни вартості послуги.

13. Адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого інструктора на час його хвороби, вимушеної відсутності або перенести послугу, процедуру, заняття на інший день та час.

14. Сертифікати та акції, комплекси послуг, сплачені абонементи, обміну та поверненню не підлягають. При неможливості відвідувати сеанси за станом здоров'я (надання документа обов'язково) можливо продовжити термін дії (термін розглядається в індивідуальному порядку) або передати найближчому родичу (розглядається індивідуально).

15. Для отримання подарункових та бонусних послуг, пред'явлення сертифікатів обов'язково.

16. Щоб уникнути інфікування при ГРВІ, ОРЗ та т.п., просимо не приходити на заняття або процедуру. У разі хвороби необхідно повідомити про це адміністратора Центру за 2 години до заброньованого часу.

17. У разі погіршення самопочуття, необхідно повідомити про це лікаря Центру завчасно (перед заняттям), щоб виключити ризики виникнення несприятливих реакцій під час проведення заняття.

18. У разі невідвідування занять тривалий час - заняття АНУЛЮЮТЬСЯ. Термін дії курсу "1 місяць" - 1,5 місяці, курс "3 місяці" - 4 місяці.

19. У нашому Центрі практикуються заняття "split", у разі відмови пацієнта займатися "spliti" - оплачується послуга "Персональний тренер".

20. Відвідувачам, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння буде відмовлено в прийомі. Відвідування занять та процедур в такому стані КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО.

21. Попереджаємо Вас про те, що в Центрі забороняється палити, розпивати спиртні напої, приносити з собою та вживати їжу, жувальні гумки, нецензурно виражатися.

22. Вести фото та відео зйомку в Центрі лише з дозволу адміністрації Центру.

23. Під час перебування в Центрі Відвідувачі несуть матеріальну відповідальність за шкоду майна Центру, нанесену ними або їхніми дітьми.

24. УВАГА! Не приносьте в Центр цінні речі - Центр не несе відповідальність за їх збереження!

25. У діяльності Центру передбачені неробочі та святкові дні, які встановлюються Урядом України або внутрішнім розпорядком Центру.

26. Забороняється: відвідувати заняття у відвертому (відкритому) одязі.

Дякуємо Вам за розуміння та сподіваємося на дотримання правил відвідування Центру.

МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВИСЛУХАТИ ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РОБОТИ НАШОГО ЦЕНТРУ!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео