Колінний суглоб один з найважливіших і великих суглобів в тілі людини, саме завдяки йому людина може робити крок, піднімати ногу. Саме завдяки колінному суглобу, а точніше м'язам, сухожиль, людина може обертати ногою в трьох площинах.

Саме цей суглоб постійно піддається великим фізичним навантаженням, і як результат часто виникають проблеми в його функціонуванні. Знос, перевантаження, травми - це невеликий список того, на що скаржаться пацієнти, приходячи до лікаря на огляд.

Захворювання в колінному суглобі виникають через недостатню рухливість людини в повсякденному житті. При малоактивному способі життя кровопостачання колінного суглоба дуже невелике, що в свою чергу також негативно відображається на роботі суглоба.

Що б цього не сталося, колінний суглоб повинен добре харчуватися. Харчування безсудинного хряща здійснюється через капілярну мережу. При русі під вагою тіла суглобовий хрящ нижніх кінцівок здавлюється, як губка, а невикористана тканинна рідина видавлюється з нього. При розвантаженні тиск в хрящі падає, і хрящ, аналогічно до губки, звільнившись від тиску, розширюючись, всмоктує в себе свіжу, багату поживними речовинами тканинну рідину.

Одразу зрозумілим стає сенс фрази: "Рух для суглоба - це життя". Звичайно, в разі здорового суглоба. А ось якщо повноцінний рух відсутній, то тоді і розвивається хвороба і біль.

Методика нашого центру, дозволяє усунути причину болю в колінному суглобі і створити умови для нормального функціонування колінного суглоба.

Запис на консультацію і детальна інформація за тел.: +380(98)759-81-22; +380(96)731-43-58.