Більшість жінок, виношуючи дитину, стикаються з болями в спині. Вони можуть виникнути на різних стадіях вагітності і бути різної інтенсивності. Але біль є біль, і необхідно якось з ним справлятися. У цьому випадку теж допоможе кінезітерапія.

Якщо болі не пов'язані із захворюваннями органів сечостатевої системи і немає загрози викидня, вправи з кінезітерапевтом допоможуть зняти больові відчуття. Вони проводяться на спеціальних, абсолютно безпечних тренажерах, іноді за допомогою системи Redcord. Інструктор уважно стежить за коректністю виконання, в тому числі контролює правильність дихання.

Заняття такою гімнастикою під час вагітності - це ще і відмінна підготовка до пологів: вона формує гарну фізичну форму, що важливо при пологах, і запобігає багатьом проблемам в післяпологовий період.

Реабілітація після пологівБолі в спині у молодих мам - стандартна ситуація. Часто причина криється в розтягуванні м'язів таза при пологах або зміщенні стегнових суглобів і хребців крижово-поперекового відділу хребта. Та й малюк росте і стає важче з кожним днем, і все це навантаження падає на материнську спину.

Під час занять по кінезітерапії поетапно, дбайливо розробляється і зміцнюється м'язовий корсет молодої мами. Наслідки травм і зсувів поступово проходять, і організм жінки повертається у здоровий стан.

Запис і детальна інформація за тел.: +380(98) 759 81 22; +380(96) 731 43 58.