Плазмоліфтинг (PRP) – це ін'єкційне введення плазми крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами, що призводить до активізації регенеративних процесів у шкірі. Крім цього, в результаті стимулюється розвиток фібробластів, підвищується вироблення колагенових та еластинових волокон, нормалізується клітинне дихання та водний баланс.

Ін’єкційний препарат не викликає алергічних реакцій, оскільки містить власну плазму клієнта і є на 100% сумісним з тканинами його організму. Внаслідок цього пришвидшується оновлення шкіри, вона виглядає молодою та доглянутою. Лікування плазмою також можна застосовувати для боротьби з випадінням волосся.

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ

Методика виникла в 1960-их роках, коли в медицині активно впроваджувалася технологія аутогемотерапії – внутрішньом'язового введення власної крові пацієнта. Це зміцнювало імунітет та покращувало стан шкірних покривів. Трохи пізніше це стало практикуватися і в косметичній хірургії при щелепно-лицевих операціях та з метою лікування атрофічних та запальних захворювань, що виникали в післяопераційному періоді.

У 1997 році офіційно була доведена ефективність використання плазми при відновленні кісткової тканини. А в косметології ця методика стала застосовуватися з 2005 року. З кожним днем вона стає все більш популярною, оскільки показує вражаючий та довготривалий результат.

Запрошуємо Вас на процедуру плазмоліфтингу у центр фізичного відновлення "Kineziolog". Запис проводиться за номерами: 098 759 81 22; 096 731 43 58.