Директор центр фізичного відновлення "KINEZIOLOG" Рудніцька Ірина Василівна стала однією із 38-підприємниць Кам'янця-Подільського, які увійшли у журнал "Бізнес-леді Кам'янеччини".

Презентація журналу відбулась у п'ятницю, 17 січня, у готелі "Клеопатра".

Нагадаємо, що в червні 2019 року департамент економіки та інфраструктури міста спільно з Асоціацією юристів Кам’янця-Подільського здобув перемогу у конкурсі грантових проєктів від Асоціації міст України в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" з ініціативою "Коучингова програма "Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу". Проєктом було передбачено як проведення низки навчальних заходів щодо правової грамотності жінок-підприємців, гендерної рівності у бізнесі тощо, так і друк спеціалізованого видання.

У виданні розповідається про сучасних, прогресивних жінок, які зуміли вибудувати успішний бізнес на теренах Кам'янеччини. Саме такою жінкою є Ірина Василівна, яка влітку 2017 року зуміла відкрити інноваційний центр фізичного відновлення та спільно із командою однодумців допомагає містянам бути здоровими.