Кінезітерпія у напівневагомому стані дозволяє максимально розвантажити спазмовані м’язи та пропрацювати глибокі; можливість повноцінного виконання вправ без страху появи болю; відновлення рухового стереотипу без болю, чого важко досягнути іншими методами; можливість працювати з будь-якими м’язами та суглобами.

Лікування опорно-рухової дисфункції людини, основою якої є порушення нервово-м’язового контролю, потребує особливого підходу.

Функціональна діагностика і відповідна терапія, яка базується на методиці Neurac, простим та одночасно ефективним способом приводить до визначення та ліквідації причин та проблем цього типу.

Neurac (Nturomuscular Activation) являється інноваційною методикою терапії, розробленою норвезькими лікарями та терапевтами у співпраці з спеціалістами з інших країн. Вона заснована на наукових принципах, підтверджених результатами багатьох світових досліджень.

Цілі нервово-м’язовоъ активацыъ (Neurac)

Ціллю нерво-м’язової активації (Neurac) є відновлення правильних рухових програм, що допустимо тільки з допомогою інтенсивної стимуляції нервової системи. Для отримання добрих результатів, усі вправи повинні виконуватись при відсутності больових відчуттів. Тільки за умови терапії Neurac будуть бажані результати.

Методика Neurac

Методика Neurac являється одним з найбільш прогресивних і високотехнологічних напрямків в сучасній кінезітерапії. Вона націлена на безболісне лікування та профілактику захворювань опорно-рухового апарату шляхом нейро-мязової активності (Neuromuscular Activation) за допомогою спеціального обладнання Redcord. Іншим словами, в основі терапевтичного ефекту Neurac знаходиться ліквідація м’язового дисбалансу, стимуляція повністю або частково інактивованих м’язових груп та відновлення їх функцій.

Закриті кінематичні ланцюги Redcord являють собою комплекс канатів та строп, на яких тому чи іншому положенні «підвішують» пацієнта для виконання вправ. Це і є унікальність: людина знаходиться в пасивному стані, ніби у невагомості, завдяки чому ізолюються слабкі м’язові групи та знижується навантаження на перевантаження м’язів. А головне – процедура проходить без болю. В результаті до навантаженого м’язу мозок починає сильніше посилати нервові імпульси і м’яз починає «працювати». Упродовж лікування тіло пацієнта зміцнюється до тих пір, доки потреба в амортизації не відпаде.

Методика Neurac була винайдена у Норвегії та застосовується уже більше, ніж 20 років в десятках розвинутих країн світу у сфері медичної реабілітації, фітнесу, а також, у підготовці спортсменів та відновленні їх після травм. Досвід спеціалістів, які застосовують її у пацієнтів із патологією кістково-м’язової системи, показує негайний ефект у вигляді послаблення гострих та хронічних болів вже з першого сеансу.

Показання до застосовування кінезітерапевтичної методики Neurac охоплює великий діапазон станів: від тяжкої інвалідності до висококласного атлетичного. Тому, крім досягнень лікувального ефекту Neurac застосовується з ціллю тренування функціональної сили м’язів у спортсменів та людей із активним способом життя, для профілактики у них пошкоджень і травм м’язів, суглобів та хребту.