Інсультом називають пошкодження тканин мозку, викликане порушенням кровопостачання. Клітини мозку, не отримуючи поживні речовини разом з киснем, починають відмирати практично відразу після зупинки кровопостачання. Це спричиняє часткову або повну втрату функцій, за які відповідає пошкоджена мозкова тканина: порушень зору, мови, втрати рухової функції, паралічу і смерті.
Інсульт є однією з найбільш частих причин інвалідності, адже до 80% випадків хворих втрачають працездатність, а тому потребують спеціальної лікувальної фізкультури.
Відновлення після інсульту - досить тривалий процес, який залежить від ступеня ускладнень, терпіння й бажання пацієнта. Залежно від цих факторів розробляється програма реабілітації.
При фізичному тренуванні нормалізуються судинні та неврологічні розлади, як в області хребта, так і в кінцівках. Відбувається покращення кровопостачання уражених хворобою ділянок, а це, в свою чергу, відновлює обмінні процеси, сприяє зменшенню набряклості і інфільтрації в зоні ураження, усуває запальний процес.
Цілеспрямоване застосування кінезітерапії вирівнює динаміку основних нервових процесів - збудження та гальмування.
Основним завданням реабілітації після інсульту є створення оптимальних умов, аби відновити фізичну активність. Реабілітація після інсульту передбачає максимальне відновлення функцій організму, порушених хворобою.⠀Детальна інформація за тел.: +380(98)759-81-22; +380(96)731-43-58.